Jak zostać chórzystą i śpiewać razem z nami?

Impreza integracyjna dla chórzystów w gospodarstwie agroturystycznym Kamila Ibragimowa we Wrześni Impreza integracyjna dla chórzystów w gospodarstwie agroturystycznym Kamila Ibragimowa we Wrześni Kazimierz Nowiński

Lubisz śpiewać, ale:

- wydaje Ci się, że nie masz słuchu?

- wydaje Ci się, że masz brzydki głos?

- wydaje Ci się, że nie masz czasu?

Masz rację - wydaje Ci się! Dopóki nie spróbujesz - nie będziesz wiedział czy tak naprawdę jest. Przychodząc na kilka prób nic nie stracisz, a może odkryjesz nową pasję?

Jeśli pragniesz w sposób niebanalny spędzać swój wolny czas od pracy lub nauki w towarzystwie ludzi dzielących podobne zainteresowania jak Ty, jeśli chcesz przez muzykę poznać nowych przyjaciół, jeśli nie boisz się stawiać czoła nowym wyzwaniom i chcesz przyczynić się do tego, że o Tobie i Twoim mieście będzie się mówiło z dumą to nie czekaj i przyjdź na próbę chóru!

Wszystkich chętnych, dysponujących dobrym słuchem i lubiących piękną muzykę zapraszamy do wspólnego śpiewania! Mile widziani są także uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Przygotowanie muzyczne nie jest wymagane!

Próby chóru odbywają się w poniedziałki o godzinie 17.00 w Centrum Kultury w Jędrzejowie w sali nr 30 na pierwszym piętrze.


Media

Cała prawda o Jędrzejowskim Chórze Miejskim

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego