Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

Aktualności i zaproszenia
Edgar Wojtasiak

Edgar Wojtasiak

Śpiewa w tenorach. W chórze od 2015 roku. Główny webmaster i grafik Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Zapraszamy serdecznie na opublikowaną wczoraj stronę internetową Jędrzejowskich Spotkań Chóralnych - http://spotkania.chorjedrzejow.pl

poniedziałek, 21 sierpnia 2017 19:46

Dołącz do nas już 4 września! To idealny czas!

Szanowni Przyjaciele,

już 4 września widzimy się na pierwszej powakacyjnej próbie Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego. Jest to idealny czas na dołączenie do naszego zespołu i cieszenie się śpiewem razem z nami.

poniedziałek, 03 lipca 2017 23:21

Ostatni piknik w tym sezonie

W poniedziałek, 3 lipca 2017 roku chórzyści Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego zamiast na próbie spotkali się na pikniku.

poniedziałek, 27 czerwca 2016 22:32

Piknik chóralny w Skroniowie

Poniedziałkowa (27 czerwca 2016 roku) próba odbyła się w nieco innym miejscu i w nieco innych warunkach niż zwykle.

poniedziałek, 05 września 2016 23:42

3 urodziny Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego

W poniedziałek, 5 września 2016 roku po próbie na chórzystów czekała nie lada niespodzianka.

czwartek, 22 czerwca 2017 16:13

Zaproszenie na ostatni koncert przed wakacjami

Bardzo serdecznie zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą i ostatni przed wakacjami koncert Jedrzejowskiego Chóru Miejskiego.

W każdą sobotę lipca i sierpnia 2017 roku o godzinie 19:00 w Archiopactwie Cysterskim w Jędrzejowie koncerty gwiazd w ramach XXIII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej.

W niedzielę, 11 czerwca 2017 roku w Kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Skarżysku-Kamiennej już po raz dziesiąty odbył się Przegląd Chóralnej Pieśni Sakralnej. Siłą rzeczy nie mogło na nim zabraknąć Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego.

W sobotę i niedzielę, 18 i 19 marca 2017 roku Jędrzejowski Chór Miejski gościł w Bazylice Mniejszej pw. Trójcy Świętej Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego na Świętym Krzyżu gdzie wziął udział w IV Regionalnym Przeglądzie Pieśni Pasyjnej i Pokutnej.

W sobotę, 28 stycznia 2017 roku Jędrzejowski Chór Miejski gościł w Rzeszowie gdzie wziął udział w prestiżowym Rzeszowskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który w tym roku odbył się już po raz czwarty.

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego