Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

sobota, 28 stycznia 2017 23:41

Srebrny dyplom na IV Rzeszowskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Napisał
Jędrzejowski Chór Miejski podczas konkursowej prezentacji Jędrzejowski Chór Miejski podczas konkursowej prezentacji

W sobotę, 28 stycznia 2017 roku Jędrzejowski Chór Miejski gościł w Rzeszowie gdzie wziął udział w prestiżowym Rzeszowskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który w tym roku odbył się już po raz czwarty.

W festiwalu wzięło udział 31 zespołów śpiewaczych, chórów, chórów akademickich, także z Ukrainy i Białorusi.

Jury w składzie dr hab. Małgorzata Nowak prof. UMCS -Przewodnicząca Jury, dr hab. Jolanta Skorek-Münch prof. UR, Wydział Muzyki UR i dr Anna Marek – Kamińska – dyrektor Studium Muzyki Liturgicznej, Wydział Muzyki UR po przesłuchaniu zgłoszonych do konkursu zespołów przyznało Jędrzejowskiemu Chórowi Miejskiemu pod dyrekcją Małgorzaty Banasińskiej-Barszcz nagrodę "Srebrny Dyplom" - a'la II miejsce.

Organizatorem konkursu było Studium Muzyki Liturgicznej w Rzeszowie.

dyplom rzeszow 2017


Fotorelacja

Srebrny dyplom na IV Rzeszowskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek


Edgar Wojtasiak

Śpiewa w tenorach. W chórze od 2015 roku. Główny webmaster i grafik Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego