Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

piątek, 06 stycznia 2017 23:54

"Rodzi się nadzieja" - widowisko poetycko-muzyczne

Napisał
Jędrzejowski Chór Miejski podczas imprezy Jędrzejowski Chór Miejski podczas imprezy

W piątek, 6 stycznia 2017 roku w jędrzejowskim Centrum Kultury odbyło się widowisko poetycko-muzyczne pt. "Rodzi się nadzieja".

Widowisko poetycko-muzyczne organizowane rokrocznie 6 stycznia w Święto Trzech Króli na stałe wpisało się w kalendarz imprez okołobożonarodzeniowych miasta. Jednym z elementów widowiska był koncert Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego pod dyrekcją Małgorzaty Banasińskiej-Barszcz. Ponadto na scenie wystąpili: młodzieżowa orkiestra dęta pod batutą Roberta Pełki, solistka Małgorzata Piszczek, uczestnicy Małej Akademii Śpiewu młodzi aktorzy z pracownii teatralnej Centrum Kultury w Jędrzejowie.

Widowisko wyreżyserował Ireneusz Ślusarczyk.

Organizatorem imprezy było Jędrzejowskie Towarzystwo Muzyczne, które jest także inicjatorem tego zjawiska kulturalnego.

rodzi sie nadzieja 2


Fotorelacja

"Rodzi się nadzieja" - widowisko poetycko-muzyczne


Edgar Wojtasiak

Śpiewa w tenorach. W chórze od 2015 roku. Główny webmaster i grafik Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego