Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

niedziela, 13 listopada 2016 22:33

V Jędrzejowskie Spotkania Chóralne za nami!

Napisał
Chór Zalesiańskiego Towarzystwa Śpiewaczego na scenie jędrzejowskiego Centrum Kultury Chór Zalesiańskiego Towarzystwa Śpiewaczego na scenie jędrzejowskiego Centrum Kultury Kazimierz Nowiński

W niedzielę, 13 listopada odbyła się już piąta edycja Jędrzejowskich Spotkań Chóralnych. W tym roku gościliśmy Chór Zalesiańskiego Towarzystwa Śpiewaczego z Zalesia Górnego pod dyrekcją Pana Stanisława Szczycińskiego - pianisty i kompozytora.

Na scenie pojawił się, także zespół Mikroklimat w składzie: Stanisław Szczyciński i Barbara Szczycińska.

Nie zabrakło występu gospodarza, czyli Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego pod dyrekcją Małgorzaty Banasińskiej-Barszcz. Widownia dopisała niemalże w 100 %.

W tym roku Spotkania odbywały się pod hasłem "Na polską nutę". Oba chóry wykonały najpiękniejsze polskie pieśni patriotyczne w opracowaniu na czterogłosowy chór mieszany.

Dziękujemy wszystkim podmiotom wspierającym i sponsorom, a w szczególności Burmistrzowi Miasta Panu Marcinowi Piszczkowi, oraz Panu Staroście Edmundowi Kaczmarkowi. Jednak największe podziękowania kierujemy do Was - naszej kochanej publiczności. Bez Was nie było tej, ani wielu innych imprez - jesteście wspaniali.

Do zobaczenia za rok! Jak zwykle na jesieni!

jedrzejowski chor miejski na v jedrzejowskich spotkaniach choralnych


Fotorelacja

V Jędrzejowskie Spotkania Chóralne za nami! 


Edgar Wojtasiak

Śpiewa w tenorach. W chórze od 2015 roku. Główny webmaster i grafik Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego