Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

poniedziałek, 11 stycznia 2016 10:12

Zaproszenie na wystawę tkaniny unikatowej

Napisał
Plakat promujący wystawę Jadwigi Wosik pt. "Guzły i sploty" Plakat promujący wystawę Jadwigi Wosik pt. "Guzły i sploty"

Wernisaż wystawy "Guzły i sploty" w Muzeum im. Przypkowskich w Jędrzejowie w sobotę 16 stycznia 2016 roku o godzinie 17:00.

Wraz z Dyrektorem Muzeum im. Przypkowskich w Jędrzejowie, oraz z Jurajskim Stowarzyszeniem Artystów i Twórców Ludowych w Janowie zapraszamy serdecznie na wystawę tkaniny unikatowej Jadwigi Wosik pt. "Guzły i sploty". Otwarcie wystawy uświetni koncert Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego pod dyrekcją Małgorzaty Banasińskiej-Barszcz. Zapraszamy w sobotę, 16 stycznia 2016 roku o godzinie 17:00 do pawilonu wystawowego w Muzeum im. Przypkowskich w Jędrzejowie.


Edgar Wojtasiak

Śpiewa w tenorach. W chórze od 2015 roku. Główny webmaster i grafik Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego