Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

niedziela, 11 maja 2014 23:37

Brązowa struna dla Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego w XVI Małopolskim Konkursie Chórów w Niepołomicach

Napisał
Jędrzejowski Chór Miejski podczas konkursowego występu na zamku królewskim w Niepołomicach Jędrzejowski Chór Miejski podczas konkursowego występu na zamku królewskim w Niepołomicach

Kolejny sukces Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego!

W niedzielę, 11 maja 2014 roku Jędrzejowski Chór Miejski wziął udział w XVI Małopolskim Konkursie Chórów w Niepołomicach. Zaprezentowały repertuar i wykonanie sprawiło, że jędrzejowscy chórzyści zostali nagrodzeni "Brązową struną". To juz kolejny sukces Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego.

 

brazowa struna niepolomice


Kazimierz Nowiński

Z muzyką związany od zawsze. Śpiewał w kilku chórach w tym w Akademickim Chórze Politechniki Wrocławskiej. Od 1977 roku związany z zespołem piosenki turystycznej SETA. Prezes Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego