Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

sobota, 22 marca 2014 22:23

Pierwsze miejsce na I Regionalnym Przeglądzie Pieśni Pasyjnej i Pokutnej na Świętym Krzyżu

Napisał
Jędrzejowski Chór Miejski na Świętym Krzyżu Jędrzejowski Chór Miejski na Świętym Krzyżu

Jędrzejowski Chór Miejski zajął I miejsce w I Regionalnym Przeglądzie Pieśni Pasyjnej i Pokutnej na Świętym Krzyżu.

W sobotę, 22 marca 2014 roku wzięliśmy udział w I regionalnym Przeglądzie Pieśni Pasyjnej i Pokutnej na Świętym Krzyżu. Tydzień później 30 marca znów pojawiamy się na Świętym Krzyżu celem poznania wyników przeglądu. Decyzją Jury przeglądu Jędrzejowski Chór Miejski zajął I miejsce. To nasz kolejny sukces.

 

statuetka i miejsce piesni pasyjne sw krzyz


Kazimierz Nowiński

Z muzyką związany od zawsze. Śpiewał w kilku chórach w tym w Akademickim Chórze Politechniki Wrocławskiej. Od 1977 roku związany z zespołem piosenki turystycznej SETA. Prezes Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego