Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

sobota, 11 stycznia 2014 22:31

Eliminacje do XXI Świętokrzyskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek

Napisał
Chórzyści Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego podczas eliminacji Chórzyści Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego podczas eliminacji

Jędrzejowski Chór Miejski bierze udział w eliminacjach do XXI Świętokrzyskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek.

Eliminacje odbyły się w sobotę 11 stycznia 2014 roku w jędrzejowskim Centrum Kultury. Jury po wysłuchaniu wszystkich prezentacji postanowiło nas zakwalifikować do finału, który odbędzie się we Włoszczowie.

protokol z eliminacji do xxi we wloszczowie


Kazimierz Nowiński

Z muzyką związany od zawsze. Śpiewał w kilku chórach w tym w Akademickim Chórze Politechniki Wrocławskiej. Od 1977 roku związany z zespołem piosenki turystycznej SETA. Prezes Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego