Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

wtorek, 07 stycznia 2014 22:23

Wieczór kolęd w Kielcach

Napisał
Jędrzejowski Chór Miejski wspólnie z Akademickim Chórem Politechniki Świętokrzyskiej Jędrzejowski Chór Miejski wspólnie z Akademickim Chórem Politechniki Świętokrzyskiej

Wieczór kolęd dla pracowników naukowych Politechniki Świętokrzyskiej.

We wtorek, 7 stycznia 2014 roku Jędrzejowski Chór Miejski gościł w Kielcach w Politechnice Świętokrzyskiej gdzie wykonał koncert kolęd i pastorałek oraz kilka utworów wspólnie z Akademickim Chórem Politechniki Świętokrzyskiej.

Koncert adresowany był do pracowników naukowych Politechniki Świętokrzyskiej.


Kazimierz Nowiński

Z muzyką związany od zawsze. Śpiewał w kilku chórach w tym w Akademickim Chórze Politechniki Wrocławskiej. Od 1977 roku związany z zespołem piosenki turystycznej SETA. Prezes Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego