Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

poniedziałek, 06 stycznia 2014 23:21

Widowisko poetycko-muzyczne "A my do Betlejem...".

Napisał
Plakat promujący wydarzenie Plakat promujący wydarzenie Artur Smerkowski

Widowisko poetycko-muzyczne "A my do Betlejem..." odbyło się 6 stycznia 2014 roku w jędrzejowskim Centrum Kultury.

Jędrzejowskie Towarzystwo Muzyczne współorganizatorem widowiska poetycko-muzycznego "A my do Betlejem..." w reżyserii Ireneusza Ślusarczyka. Chór Miejski zaśpiewał szesnaście kolęd i pastorałek, przeplatanych bożonarodzeniową poezją w wykonaniu artystów działających w Centrum Kultury w Jędrzejowie.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

Jędrzejowski Chór Miejski


Fotorelacja

Widowisko poetycko-muzyczne "A my do Betlejem...".


Kazimierz Nowiński

Z muzyką związany od zawsze. Śpiewał w kilku chórach w tym w Akademickim Chórze Politechniki Wrocławskiej. Od 1977 roku związany z zespołem piosenki turystycznej SETA. Prezes Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego