Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

niedziela, 05 stycznia 2014 19:38

Kolędowanie w jędrzejowskich kościołach

Napisał
Chórzyści kolędujący w kościele Najświętszej Marii Panny w Jędrzejowie Chórzyści kolędujący w kościele Najświętszej Marii Panny w Jędrzejowie Kazimierz Nowiński

Jędrzejowski Chór Miejski śpiewa kolędy w jędrzejowskich kościołach.

W niedzielę, 5 stycznia 2014 roku Jędrzejowski Chór Miejski koncertował w dwóch jędrzejowskich świątyniach: kościele parafialnym Parafii pod wezwaniem Świętej Trójcy w Jędrzejowie i Kościele pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny (Archiopactwo Cystersów w Jędrzejowie).

Zgromadzona po mszy publiczność bardzo ciepło nas przyjęła, a po koncercie nagrodziła gromkimi brawami.


Fotorelacja

Kolędowanie w jędrzejowskich kościołach


Kazimierz Nowiński

Z muzyką związany od zawsze. Śpiewał w kilku chórach w tym w Akademickim Chórze Politechniki Wrocławskiej. Od 1977 roku związany z zespołem piosenki turystycznej SETA. Prezes Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego