Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

niedziela, 06 stycznia 2019 22:49

Anioł pasterzom mówił...

Napisał
Plakat promujący warszataty Plakat promujący warszataty Edgar Wojtasiak

Wieczór kolęd w Jędrzejowskim Centrum Kultury.

6 stycznia odbyło się świąteczne widowisko poetycko - muzyczne w wykonaniu grup artystycznych działających w Centrum Kultury. W koncercie  pt. "Anioł pasterzom mówił" wystąpili wokaliści z Małej Akademii Śpiewu, młodzi aktorzy z pracowni teatralnej, orkiestra dęta oraz Jędrzejowski Chór Miejski. Wśród znanych i popularnych kolęd w wykonaniu chóru po raz pierwszy zabrzmiała urokliwa "Hej lelija".
Wspólne, międzypokoleniowe kolędowanie, które  odbyło się po raz szósty zorganizowało Jędrzejowskie Towarzystwo Muzyczne i Centrum Kultury w Jędrzejowie.
Zapraszamy za rok!

Danuta Maziarz

Kazimierz Nowiński

Z muzyką związany od zawsze. Śpiewał w kilku chórach w tym w Akademickim Chórze Politechniki Wrocławskiej. Od 1977 roku związany z zespołem piosenki turystycznej SETA. Prezes Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego