Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

czwartek, 04 października 2018 08:28

Otwarcie wystawy pt. "Jędrzejów na drodze do Niepodległości"

Napisał

 

Starosta Jędrzejowski oraz Dyrektor Muzeum im. Przypkowskich, z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości zapraszają na otwarcie wystawy pt. "Jędrzejów na drodze do Niepodległości".
Otwarcie odbędzie się 12 października (piątek) o godz. 18.00, w pawilonie wystawowym Muzeum. Uświetni je koncert okolicznościowy w wykonaniu Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego pod dyrekcją Małgorzaty Banasińskiej-Barszcz.
Serdecznie zapraszamy, zapowiada się bardzo ciekawie ;-)
Wstęp bezpłatny.

Zapraszamy.

Kazimierz Nowiński

Z muzyką związany od zawsze. Śpiewał w kilku chórach w tym w Akademickim Chórze Politechniki Wrocławskiej. Od 1977 roku związany z zespołem piosenki turystycznej SETA. Prezes Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego