Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

piątek, 22 czerwca 2018 20:21

Święty Krzyż 16 czerwca 2018

Napisał
Dni Jędrzejowa - Tryptyk o mistrzu Wincentym   1 czerwca 2018 Dni Jędrzejowa - Tryptyk o mistrzu Wincentym 1 czerwca 2018 Kazimierz Nowiński

 

 

 

W sobotę 16 czerwca połączone siły Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego i Akademickiego Chóru Politechniki Świętokrzyskiej oprawiły muzycznie mszę świętą na zakończenie IX Ogólnopolskiej Pielgrzymki Szafarzy Komunii Świętej na Świętym Krzyżu.

 

Fotorelacja

https://photos.app.goo.gl/1qx8idJq2yKD3sBv8


Kazimierz Nowiński

Z muzyką związany od zawsze. Śpiewał w kilku chórach w tym w Akademickim Chórze Politechniki Wrocławskiej. Od 1977 roku związany z zespołem piosenki turystycznej SETA. Prezes Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego