Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

środa, 30 maja 2018 10:34

TRYPTYK O MISTRZU WINCENTYM

Napisał
TRYPTYK TRYPTYK Artur Smerkowski

Zapraszamy w najbliższy piątek na widowisko plenerowe "Tryptyk o Mistrzu Wincentym", czyli historyja o tym jak Mistrz Wincenty Kadłubek, tron biskupi krakowski zostawiwszy do Jędrzejowa przybył, żywot mnicha pędził i chwały Nieba dostąpił.
1 czerwca 2018, plac przy Archiopactwie Cystersów, godz. 20:30.
Widowisko wg scenariusza i w reżyserii Ireneusza Ślusarczyka zostało przygotowane z okazji Jubileuszu 800-lecia przybycia do Jędrzejowa Wincentego Kadłubka. Inscenizacja inauguruje zarazem tegoroczne obchody Dni Jędrzejowa. Serdecznie zapraszamy!

tekst za ckjedrzejow.pl

Edgar Wojtasiak

Śpiewa w tenorach. W chórze od 2015 roku. Główny webmaster i grafik Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego