Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

sobota, 20 stycznia 2018 12:41

XVII Przegląd Chóralny Kolęd i Pastorałek Miechów 20 stycznia 2018

Napisał
XVII Przegląd Chóralny Kolęd i Pastorałek Miechów '2018 XVII Przegląd Chóralny Kolęd i Pastorałek Miechów '2018 Kazimierz Nowiński

 

W sobotnie popołudnie 20 stycznia 2018r. przywieźliśmy wyróżnienie z  XVII Przeglądu Chóralnego Kolęd i Pastorałek Miechów '2018.


Fotorelacja

 


Kazimierz Nowiński

Z muzyką związany od zawsze. Śpiewał w kilku chórach w tym w Akademickim Chórze Politechniki Wrocławskiej. Od 1977 roku związany z zespołem piosenki turystycznej SETA. Prezes Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego