Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

sobota, 13 stycznia 2018 15:40

A wczora z wieczora

Napisał
A wczora z wieczora A wczora z wieczora Kazimierz Nowiński

Widowisko "A wczora z wieczora" w jędrzejowskim Centrum Kultury.

Pięć lat temu Jędrzejowskie Towarzystwo Muzyczne po raz pierwszy zorganizowało z okazji Święta Trzech Króli widowisko poetycko - muzyczne w Centrum Kultury w  Jędrzejowie. W tym roku odbyła się już piąta edycja tej imprezy, teraz zatytułowana "A wczora z wieczora". Przy licznie zgromadzonej pubiczności wystąpił -jak co roku - Jędrzejowski Chór Miejski oraz inni wykonawcy doskonalący na codzień swoje umiejetności w amatorskim ruchu artystycznym pod kierunkiem instruktorów CK. Kolędy i pastorałki śpiewała z artystami publiczność, co sprawiło, że impreza była wzruszająca. Jak co roku widowisko reżyserował niezawodny Irek Ślusarczyk.


Fotorelacja

 


Edgar Wojtasiak

Śpiewa w tenorach. W chórze od 2015 roku. Główny webmaster i grafik Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego