Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

piątek, 13 października 2017 12:31

Ogłoszenie o naborze na warsztaty chóralne

Napisał

Jędrzejowskie Towarzystwo Muzyczne jako realizator grantu pn. „Warsztaty chóralne dla mieszkańców powiatu jędrzejowskiego” w ramach przedsięwzięcia 1.2.2 Organizacja szkoleń i spotkań integracyjno-aktywizujących dedykowanych osobom z grup defaworyzowanych w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich zaprasza mieszkańców powiatu jędrzejowskiego do udziału w:

warsztatach chóralnych w „Dworku pod Lipą” w Kotlicach w dniach 21-22.10.2017 r. (sobota-niedziela). Zgłoszenia należy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 19.10.2017 r. (czwartek). Liczba miejsc ograniczona.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Edgar Wojtasiak

Śpiewa w tenorach. W chórze od 2015 roku. Główny webmaster i grafik Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego