Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

czwartek, 24 sierpnia 2017 13:18

Wystartowała strona Jędrzejowskich Spotkań Chóralnych

Napisał
Screen ze strony poświęconej Jędrzejowskim Spotkaniom Chóralnym Screen ze strony poświęconej Jędrzejowskim Spotkaniom Chóralnym spotkania.chorjedrzejow.pl

Zapraszamy serdecznie na opublikowaną wczoraj stronę internetową Jędrzejowskich Spotkań Chóralnych - http://spotkania.chorjedrzejow.pl

W środę, 23 sierpnia w godzinach wieczornych opublikowaliśmy stronę internetową poświęconą Jędrzejowskim Spotkaniom Chóralnym - imprezie, która towarzyszy nam od 2011 roku, a w tym roku odbędzie się po raz szósty. Z tej okazji postanowiliśmy włożyć trochę wysiłku i pracy i przygotować osobną witrynę poświęconą tylko tej imprezie. Strona typu one page pozwala na szybkie zapoznanie się między innymi z ideą imprezy, poprzednimi edycjami, przeglądnięcie zdjęć, obejrzenie filmów i wiele innych.

Strona będzie na bieżąco aktualizowana wobec tego zawsze znajdziecie na niej najświeższe informacje dotyczące Jędrzejowskich Spotkań Chóralnych.

Stronę przygotował nasz chórowy kolega Edgar Wojtasiak - jest to dowód na to, że w naszym stowarzyszeniu nie marnuje się żaden talent, nawet informatyczny.

Zapraszamy bardzo serdecznie pod adres http://spotkania.chorjedrzejow.pl


Edgar Wojtasiak

Śpiewa w tenorach. W chórze od 2015 roku. Główny webmaster i grafik Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego